Sianożęty
Północna 6
Mielno
6-go Marca 20C
Mielno
Północna 17
Poznań
Św. Marcin 66/72
Wrocław
Kołłątaja 16/3
tanie noclegi z wirtualnymi spacerami

Słoneczny Brzeg

Zobacz Wirtualny Spacer po tym obiekcie
Rodzaj: Ośr. wypoczynkowe
Adres: Słoneczna 5
Mielno, zachodniopomorskie
Region: Nad morzem
Cena/osoba od: 55
Telefon: (+48) 94 318 95 17
Strona www: www.naturatour.pl/slonecznybrzeg

Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" jest obiektem po kapitalnym remoncie. Ośrodek dysponuje około 250 miejscami noclegowymi. Ośrodek jest położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę. Dla dzieci mamy kilka placów zabaw. Naszym Gościom wypożyczamy rowery turystyczne, organizujemy cotygodniowe biesiady rybne, wieczorki taneczne oraz wycieczki do wybranych pałaców w okolicy.
Położenie: ośrodek zlokalizowany jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 100 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka. 300 metrów od ośrodka zlokalizowana jest stara przystań rybacka, gdzie zawsze można zjeść świeżą rybę. Natomiast położenie budynków mieszkalnych zapewnia ciszę, pozwalając wypocząć każdemu, kto u nas spędzi urlop.
Zakwaterowanie:obiekt posiada pokoje 2, 3, 4 i 5 -osobowe w 5 budynkach (A, B, C, D, E) – wszystkie z łazienkami TV oraz czajnikiem. Większość pokoi posiada własne balkony. Ośrodek posiada własną stołówkę w której przygotowuje smaczne domowe posiłki. Istnieje możliwość przyjęcia zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu. Wymagana książeczka weterynaryjna z aktualnymi szczepieniami. Pobyt ze zwierzętami jest dodatkowo płatny.
Mielno - to atrakcyjny nadmorski kurort, położony między Bałtykiem a jeziorem Jamno. Czysta i niezwykle szeroka plaża z wysokimi wydmami to niewątpliwy atut tego miejsca. Atrakcją turystyczną jest m.in. kanał łączący Jezioro Jamno z Bałtykiem. Liczne rejsy po jeziorze oraz morzu, na pewno uatrakcyjnią wypoczynek w Mielnie. Dzięki swojemu położeniu Mielno jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, na wyspę Bornholm, do Kołobrzegu czy urokliwego Darłowa...

Lokalizacja i dojazd do obiektu

W polu adres proszę wpisać adres z jakiego chcą Państwo dojechać do obiektu.

Dodano: 2012-08-14 21:56:58    Odsłon: 782
Wyposażenie obiektu
dyskoteka
grill
łazienka
miejsce na ognisko
parking
plac zabaw dla dzieci
sala konferencyjna

Nad morzem

Kołobrzeg
Poleska 4
Rowy
Jarzębinowa 19
Łeba
T.Kosciuszki 51a

Nad jeziorem

Dylaki
Jeziorna 16
Zawady Oleckie
Zawady Oleckie 25
Przechlewo
Człuchowska 103

W górach

Brenna
Wyzwolenia 71
Korbielów
Graniczna 17
Karpacz
Konstytucji 3go Maja 58

Przyroda

Głogoczów k/Kraków
Bęczarka 283 k/Kraków
Piekoszów
Łosień 39
Godki
Godki 21a

W mieście

Kraków
Rejtana 5
Poznań
Aleja Marcinkowskiego 20A
Kraków
Siemiradzkiego 15
Jesteś w: Start Ośr. wypoczynkowe Słoneczny Brzeg