Sianożęty
Północna 6
Mielno
6-go Marca 20C
Mielno
Północna 17
Poznań
Św. Marcin 66/72
Wrocław
Kołłątaja 16/3

Wyróżnij się!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, która poprzez wyróżnienie się z tłumu konkurencji pozwoli na łatwiejsze dotarcie do przyszłych klientów. Szeroki wachlarz dostępnych opcji promowania w naszym serwisie pozwoli wypromować obiekt w dogodny dla Państwa sposób. Opcja pierwsza Wirtualny Spacer jest dostępna w ramach prezentacji Premium. Pozostałe opcje promowania są dostępne dla obu rodzajów prezentacji.


1.Wirtualny Spacer

Za jego pomocą Państwa obiekt będzie doskonale odróżniał się od pozostałych i przyciągał uwagę oglądających (do 40% większa oglądalność). Wszystkie obiekty z Wirtualnymi Spacerami mogą być wyszukane za pomocą wyszukiwarki. Obiekty takie są specjalnie oznaczone w wynikach wyszukiwania jak również na karcie obiektu. Dodatkowo obiekty z Wirtualnymi Spacerami wyświetlane są losowo w prawej kolumnie na każdej stronie i podstronie serwisu. Oznaczenie i promowanie w prawej kolumnie jest bezpłatne dla wszystkich obiektów z prezentacją Premium. Aby zamówić wycenę wykonania Wirtualnego Spaceru prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Oznaczenie obiektu z Wirtualnym Spacerem w wynikach wyszukiwaniaOznaczenie obiektu z Wirtualnym Spacerem na karcie obiektu


prawa kolumna

Obiekty z Wirtualnym Spacerem wyświetlane w prawej kolumnie


2. Promowanie obiektu w górnym poziomym pasku na każdej stronie i podstronie serwisu

Dostępnych jest 5 gwarantowanych pozycji wyświetlanych zawsze w tej samej kolejności na każdej stronie i podstronie serwisu. Usługa jest płatna za czas wyświetlania. Aby uzyskać informacje o dostępnych miejscach prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


górny pasek

Obiekty promowane wyświetlane na górze strony


3. Promowanie obiektu wg regionu w dolnych kolumnach nad morzem, nad jeziorem, w górach, przyroda, w mieście na każdej stronie i podstronie serwisu

Państwa obiekt jest wyświetlany w regionie do którego należy. Jednorazowo wyświetlane są losowo 3 obiekty na przemian z innymi z tego samego regionu. Usługa jest płatna za czas wyświetlania.


dolny pasek

Obiekty promowane wg regionu w dolnych kolumnach


4. Promowanie obiektu na stronie głównej serwisu, w wyszukiwarce i lewej kolumnie

Wybierając tę opcję Państwa obiekt pokazuje się na wyróżnionym tle z oznaczeniem Obiekt promowany na stronie głównej serwisu (5 obiektów wymiennie z innymi), pierwszej stronie listy wyników wyszukiwania, a także losowo wymiennie z innymi promowanymi obiektami w lewej kolumnie na każdej stronie i podstronie serwisu. Jeżeli Państwa obiekt to pensjonat w regionie góry w miejscowości Zakopane i ma Wirtualny Spacer to będzie pokazywał się jako promowany na stronie głównej na przemian z innymi obiektami, po kliknięciu na region góry, wyszukaniu miejscowości Zakopane jak i przy wyszukaniu obiektów z Wirtualnym Spacerem itd. Dodatkowo będzie wyświetlał się z lewej kolumnie wymiennie z innymi obiektami. Pozycja obiektu w wynikach wyszukiwania zależy od kolejności zamawiania usługi w danym regionie, miejscowości lub innym kryterium ale zawsze jest to pierwsza strona. Najnowsze obiekty promowane w liście wyników wyszukiwania umieszczane są na górze tej listy. Mogą Państwo wybrać jedną z trzech rodzajów naliczania opłaty: za czas wyświetlania, za ilość odsłon czyli wyświetleń obiektu lub za ilość kliknięć w obiekt.


strona główna

Obiekt promowany na stronie głównej serwisu


Obiekt promowany

Obiekt promowany w wyszukiwarce


obiekty promowane

Obiekt promowany wyświetlany w lewej kolumnie wymiennie z innymi obiektami promowanymi


5. Promowanie obiektu w widoku kategorii, w wyszukiwarce i lewej kolumnie

Wybierając tę opcję Państwa obiekt pokazuje się na wyróżnionym tle z oznaczeniem Obiekt promowany na pierwszej stronie w widoku kategorii, na pierwszej stronie listy wyników wyszukiwania, a także losowo wymiennie z innymi promowanymi obiektami w lewej kolumnie na każdej stronie i podstronie serwisu. Widok kategorii jest to lista obiektów wyświetlana po kliknięciu na daną kategorię:

pasek kategorii

Pełna lista kategorii jest dostępna w rozwijanej liście w wyszukiwaniu zaawansowanym. Jeżeli Państwa obiekt to pensjonat w regionie góry w miejscowości Zakopane i ma Wirtualny Spacer to będzie pokazywał się jako promowany na pierwszej stronie zarówno po kliknięciu na kategorie pensjonaty, na region góry, wyszukaniu miejscowości Zakopane jak i przy wyszukaniu obiektów z Wirtualnym Spacerem itd.  Dodatkowo będzie wyświetlał się z lewej kolumnie wymiennie z innymi obiektami. Pozycja obiektu zależy od kolejności zamawiania usługi w tej kategorii, regionie, miejscowości lub innym kryterium ale zawsze jest to pierwsza strona. Najnowsze obiekty promowane umieszczane są na górze listy. Mogą Państwo wybrać jedną z trzech rodzajów naliczania opłaty: za czas wyświetlania, za ilość odsłon czyli wyświetleń obiektu lub za ilość kliknięć w obiekt.


promo

Obiekt promowany w wyszukiwarce


obiekty promowane

Obiekt promowany wyświetlany w lewej kolumnie wymiennie z innymi obiektami promowanymi


6. Tekst promocyjny

Jest to usługa, która ma na celu wyróżnienie obiektu na liście. Przydatna gdy np nieoczekiwanie zwolniło się miejsce noclegowe lub wprowadzają Państwo okresowe promocje. Tekst promocyjny jest wyświetlany na żółtym tle przy Państwa obiekcie w wynikach wyszukiwania, widoku kategorii i na stronie głównej jeśli Państwa obiekt jest na niej promowany. Tekst promocyjny może mieć do 120 znaków i mogą go Państwo zmieniać dowolną ilość razy w wykupionym okresie. Przykładowe zastosowanie to np: „Promocja! W długi weekend 40% rabatu” itp. Aby jak najwięcej osób przeczytało Państwa tekst warto wykupić również inną promocję np na stronie głównej i w wyszukiwarce lub w widoku kategorii i w wyszukiwarce. Usługa jest płatna za czas wyświetlania.


tekst promocyjny

Tekst promocyjny w wynikach wyszukiwania, widoku kategorii lub na stronie głównej


7. Dodatkowa miejscowość

Usługę tą przygotowaliśmy dla tych z Państwa, którzy chcą aby ich oferta była widoczna dla przyszłych klientów, którzy mogą szukać noclegu w pobliskich miejscowościach. Przykładowo Państwa obiekt znajduje się niedaleko znanej i często wyszukiwanej miejscowości i chcą Państwo pojawiać się również w jej wynikach wyszukiwania. Teraz wystarczy wykupić tę usługę a klienci wyszukają Państwa obiekt pomimo że jest on np w mniej popularnej i rzadziej szukanej miejscowości! Dostępne są dwie dodatkowe miejscowości. Kolejność Państwa obiektu na liście zależy od czasu dodania poszczególnych obiektów do naszego serwisu. Jeżeli chcą Państwo aby obiekt pokazywał się w dodatkowej miejscowości na pierwszej stronie wyników wyszukiwania zachęcamy również do wykupienia usługi promowania na stronie głównej i w wyszukiwarce lub w widoku kategorii i w wyszukiwarce. Usługa jest płatna za czas wyświetlania.


Dodatkowa miejscowość

Obiekt z wykupioną usługą Dodatkowa miejscowość. Dla obiektu z miejscowości Sarbinowo została wykupiona druga miejscowość: Koszalin

Nad morzem

Grzybowo
Polna 12
Ustronie Morskie
Bolesława Chrobrego 15
Kołobrzeg
Reymonta

Nad jeziorem

Spychowo
Spychowo
Ełk
ul. Zamkowa 8A
13-230 Lidzbark
Cibórz 19

W górach

Krynica-Zdrój
Wysoka 24
Wisła
Juliana Ochorowicza 13 A
Rabka-Zdrój
Poniatowskiego 280A

Przyroda

Mikołajki
os. Na Gorce 17
Olsztyn
Napoleona 8
Piekoszów
Łosień 39

W mieście

Kraków
Plac Matejki 6
Kraków
Morelowa 26A
Wrocław
K.Wielkiego 17
Jesteś w: Start promowanie obiektów