Sianożęty
Północna 6
Mielno
6-go Marca 20C
Mielno
Północna 17
Poznań
Św. Marcin 66/72
Wrocław
Kołłątaja 16/3

Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer (wirtualna wycieczka lub wirtualne zwiedzanie) to efektowny i nowoczesny element marketingu internetowego. Umieszczając w naszym serwisie Wirtualny Spacer po swoim obiekcie ograniczacie Państwo do minimum telefony od klientów z pytaniami o szczegóły wyposażenia obiektu.

W ten sposób pokazujecie Państwo swoim przyszłym klientom jak wygląda on od środka, jaki jest z rozkład pomieszczeń, wyposażenie, ogród. Profesjonalnie wykonany Wirtualny Spacer to potężne narzędzie promocyjne i marketingowe które sprawi, że wzrośnie zainteresowanie Państwa obiektem. Obiekty z Wirtualnym Spacerem mają ok 40% wyższą oglądalność od pozostałych. Proszę kliknąć poniżej aby zobaczyć przykład:


Nasze Wirtualne Spacery wykonywane są bez pośrednictwa firm trzecich, więc możemy gwarantować Państwu wysoką i powtarzalną jakość każdej prezentacji. W cenie każdego spaceru zawiera się wykonanie rozwijanego menu nawigacyjnego i przycisków nawigacji na dole ekranu. Zdjęcia z których składa się spacer są zawsze wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności, aby mogli Państwo rozejrzeć się dokładnie w każdym kierunku. Zero ograniczeń!

Aby zamówić wycenę Wirtualnego Spaceru dla Państwa obiektu prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nad morzem

Mielno
Żeromskiego 1
Darłówko
Kaszubska 16
Łeba
Powstańców Warszawy 39

Nad jeziorem

Szeroki Bór
Szeroki Bór 12b
Kruklanki
Spacerowa 3
Giżycko
al. Wojska Polskiego 56

W górach

Janowice Wielkie
Mniszków 6b
Myślenice
Piłsudskiego 40
Tylicz
Osada 6

Przyroda

Głogoczów k/Kraków
Bęczarka 283 k/Kraków
Połczyn-Zdrój
Parkowa 1
Piekoszów
Łosień 39

W mieście

Kraków
Reymonta 22
Wieliczka
Reformacka 25
Kraków
Morelowa 26A
Jesteś w: Start Wirtualne Spacery